Jesteśmy częścią nowoczesnego, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Wysoki poziom wiedzy oraz fachowość naszych pracowników w połączeniu z ich wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, pozwala nam na rzetelną realizację oczekiwań naszych Klientów.

Nasza firma została stworzona przez ludzi z pasją, dla których podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania, to podstawa biznesu.

Dbamy o to by jakość oferowanych przez nas usług spełniała oczekiwania klientów.

Poprzez nieustanne wzbogacanie asortymentu gwarantujemy możliwie szeroką gamę produktów oryginalnych jak i zamienników.

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług jest dynamicznie rosnąca sprzedaż oraz stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów.

Pragnąc zapewnić posiadaczom pojazdów z napędem na cztery koła fachowy i rzetelny serwis, w oparciu o zespół doświadczonych mechaników, oprócz zaopatrzenia w części zamienne, świadczymy również usługi warsztatowe. Specjalizujemy się między innymi w takich markach jak HONKER, LAND ROVER, SCAM, IVECO 4X4

Nasz zespół, cechujący się wysokim poziomem profesjonalizmu, służy zawsze radą oraz pomocą. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie by umożliwić właściwy i najlepszy dobór potrzebnych usług i części. Z przyjemnością dzielimy się z Państwem w pełni naszym wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy dostęp do informacji oraz katalogów. Oferujemy również wsparcie techniczne oraz  poradę w doborze części.

Od początku działalności oferujemy klientom wysokiej jakości poziom usług oraz sprzedaż części po bardzo konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy Cię do grona naszych klientów !